2018-2019Św 18-19

Jesienne zawody sportowe

Uczniowie uczęszczający do czterech sal świetlicowych w naszej szkole mieli wczoraj okazję spotkać się podczas jesiennych zawodów sportowych.

Dzieci sprawdzały swoją zręczność i szybkość w takich konkurencjach jak wykopki, kiszenie kapusty, slalom między kałużami, taniec z parasolką, noszenie orzechów do dziupli. Do każdego zadania wybierani byli inni uczniowie więc każdy miał szansę reprezentować swoją świetlicę. Dzieci, które siedziały na widowni głośno dopingowały swoich kolegów i koleżanki. Pani wicedyrektor Elżbieta Myśliwiecka wręczyła przedstawicielom świetlic pamiątkowe dyplomy oraz pogratulowała zwycięstwa drużynie z sali 10 A.

Spotkanie przygotowane przez panie Annę Wasilak i Małgorzatę Paprotę było okazją do wspólnej, radosnej zabawa oraz utrwalenia wiedzy na temat jesieni.