2018-2019K 18-19kl. 1-2-3MiędzyszkolnyOgólnopolski

Dostojna Jubilatka – Ogólnopolski Konkurs Komiksowy

W dniu 7 listopada 2018 roku uczniowie naszej szkoły wraz z p. dyrektorem i nauczycielami wzięli udział w uroczystości

poprzedzającej Narodowe Święto Niepodległości, która miała miejsce w Filii 35 MBP im. H . Łopacińskiego w Lublinie. Uczestnicy mogli obejrzeć tam dwie wystawy: “Szlakiem cmentarzy I Wojny Światowej” przygotowanej przez p. M. Rybickiego oraz wystawę, która była finałem Ogólnopolskiego Konkursu Komiksowego „Dostojna Jubilatka”. Uroczystość uświetnił chór dziecięcy Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K. Lipińskiego w Lublinie.

Na zakończenie zostały rozdane nagrody dla uczestników konkursu. Laureatami w większości zostali uczniowie naszej szkoły.

Agnieszka Dębiak