2018-2019kl. 1-2-3

Pożegnanie jesieni – przedstawienia

Uczniowie z klasy Id i II j pod opieką Pani Marty Szumskiej i Pani Anny Wiejak wystawiły dwa przedstawienia pt.”Pożegnanie jesieni”. Pierwsze odbyło się na wieczorku jesiennym 26 listopada 2018 roku w Bibliotece Miejskiej im. H. Łopacińskiego, filia nr 35 w Lublinie. Adresatami tego wydarzenia byli mieszkańcy osiedla Poręba oraz rodziny dzieci występujących.

Drugie przedstawienie zostało wystawione podczas jesiennego poranka w murach naszej szkoły 29 listopada 2018 r. dla dzieci z Przedszkola nr 63 w Lublinie. Talenty recytatorskie, muzyczne i taneczne naszych uczniów można było podziwiać w inscenizacji „Pory jesieni polskiej”, której tematyka zachęcała oglądających do ruchu na świeżym powietrzu oraz czytania książek podczas długich jesiennych wieczorów. Występy uświetniła ciekawa prezentacja multimedialna oraz piękna scenografia wprowadzająca w radosny a zarazem refleksyjny nastrój, przygotowana przez Panią Magdalenę Hanc.

Mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami sympatycznej publiczności oraz ciepłymi i życzliwymi słowami pochwały skierowanymi przez Panią Wiesławę Sołtys kierownik biblioteki, Rodziców oraz Wychowawców grup przedszkolnych.

Młodym aktorom gratulujemy!

Agnieszka Dębiak