2018-2019S 18-19

Laureat Alan Stec

W piątek 8 marca 2019 roku w Auli Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbyło się uroczyste zakończenie XIII edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr”, połączone z wręczeniem nagród i dyplomów laureatom oraz dyplomów uczniom wyróżnionym.

Wśród laureatów był uczeń klasy 2E naszej szkoły – Alan Stec, który zajął III miejsce w kategorii Skrzat.

W tegorocznym konkursie wzięło udział ponad 2 614 000 uczniów z całego świata, w tym 22 540 z Polski. Celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia komputacyjnego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych.

Laureatowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Patrycja Wysocka