2018-2019K 18-19kl. 1-2-3

Pory jesieni polskiej

22 listopada 2018 roku klasy I – III wzięły udział w poranku jesiennym.

Na uroczystości zostały rozdane przez pana dyrektora Marka Krukowskiego nagrody i dyplomy laureatom szkolnego konkursu recytatorskiego i plastycznego z cyklu ”Jesienne zawirowania”. Uczniowie mieli okazję obejrzeć bardzo dynamiczną inscenizację pt.: ”Pory jesieni polskiej” w wykonaniu klasy I d oraz II j przygotowanej pod kierunkiem p. Marty Szumskiej i p. Anny Wiejak. Prezentacja multimedialna, wystawa prac plastycznych oraz ciekawa scenografia w połączeniu ze scenariuszem przedstawienia pokazały piękne obrazy obecnej pory roku w różnych odcieniach – złotej, słonecznej jesieni oraz zamglonej, chłodnej szarugi. Mali aktorzy zaciekawili publiczność radosnym śpiewem oraz dwoma układami tanecznymi w różnym charakterze. Zwycięzcom konkursów jeszcze raz gratulujemy.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz wystawy plastycznej w segmencie A.

Agnieszka Dębiak