2018-2019RR|Sprawozdania

Notatka z Walnego Zebrania RR

W dniu 21.03.2019 r. odbyło się Walne Zebranie Przedstawicieli Rady Rodziców z Dyrekcją szkoły.

Podczas zebrania przedstawiono sprawozdanie z wydatków w bieżącym roku szkolnym zrealizowanych przez Radę Rodziców, oraz sprawozdanie z zajęć zorganizowanych w Ferie dla najmłodszych uczniów.

Poruszone zostały również kwestie m.in.:
♦ projektu „Budżet Uczniowski”, w którym to uczniowie zgłaszają swoje pomysły na to, co fajnego ma się „zadziać” w szkole, a Rada Rodziców to sfinansuje,
♦ wykorzystywania e-podręczników podczas lekcji, udostępniania ich do użytku domu, szafek na książki,
♦ respektowania opinii z poradni psychologiczno-pedagogicznych,
♦ możliwości kopiowania sprawdzianów przez rodziców,
♦ deklaracji dotyczącej uczęszczania przez dziecko na religię /etykę,
♦ remontu parkingu szkolnego,
♦ liczby klas pierwszych w nowym roku szkolnym
♦ planów Dyrektora na przyszły rok szkolny m.in. odnośnie zajęć z języków obcych, szachów dla najmłodszych uczniów itd.

Rada Rodziców