2020-2021kl. 7

Wyjazd do Nasutowa

W połowie września 2020 uczniowie klasy 7h uczestniczyli w wyjedzie integracyjnym do malowniczego Nasutowa. Podczas wspólnych zabaw i działań uczniowie mieli możliwość poznania się i nawiązania jeszcze bliższych relacji. Swoje umiejętności kulinarne trenowali podczas pieczenia szarlotki.

Dużo kreatywności i współpracy zespołowej wymagało zadania na przedstawienie przez grupę scenki dowolnej aktywności w kategorii np. film, piosenka, epoka historyczna , czynność i inne. Odgadnięcie, co przedstawiają koleżanki i koledzy nie zawsze należało do najłatwiejszych. W lesie znajdującym się nieopodal Parku Krajobrazowego Lasów Kozłowieckich uczniowie bawili się w podchody.

Podczas wyjazdu odbyły się również warsztaty, podczas których można było wyprodukować własne pachnące i kolorowe mydełka. Uśmiechy na twarzach naszych uczniów świadczą o tym, że był to przyjemnie spędzony czas. Opiekę sprawowały p. Anna Wiącek i p.Dorota Żak.

Magdalena Wójtowicz