2020-2021Sport

XXIX Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki w Lublinie

W dniu 6 grudnia w Lublinie odbył się Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki organizowany przez Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej. W turnieju brali udział uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem, nauczycielem wychowania fizycznego Rafałem Celejewskim. Zawodnicy startowali w kategorii dwójek (4 klasy i młodsi). Ostatecznie zespół w składzie Radosław Mazur, Mikołaj Eminowicz uplasował się na pierwszym miejscu. Pozostali uczniowie również zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zajmując kolejno: 8 miejsce – Wiktor Jakubusek, Bartosz Pawluk, 9 miejsce – Filip Koszczan, Mateusz Plewik, 11 miejsce – Antoni Kozak, Szymon Huszcza.

Gratulacje dla wszystkich zawodników biorących udział w turnieju za sportową postawę i godne reprezentowanie naszej szkoły!

Grzegorz Przygoda