2020-2021K 20-21kl. 7kl. 8

Polska Agencja Kosmiczna

W tym roku szkolnym Polska Agencja Kosmiczna ogłosiła konkurs dla uczniów szkół podstawowych pod hasłem: „Moje kosmiczne wakacje”Uczniowie mieli przygotować pracę, która powinna dotyczyć wspomnień z wakacji – tych prawdziwych lub tych wymarzonych, w powiązaniu z szeroko rozumianą tematyką poznawania Wszechświata, eksploracji przestrzeni kosmicznej, korzystania z technologii kosmicznych w życiu codziennym. Technika prac była dowolna (m.in. formy literackie, plastyczne, techniczne, muzyczne, prezentacje, pliki audio, video, itp.). Prace można było wykonać indywidualnie i grupowo.

Z przyjemnością informujemy, że grupa uczniów z naszej szkoły dostała w konkursie wyróżnienia. Są to:

Indywidualnie:
1. Alicja Paszkowska kl. VIII B
2.Katarzyna Rafał kl. VII K

Grupowo:
1. Zofia Kaczka kl. VII C i Weronika Molęda kl. VII C
2. Małgorzata Karasek kl. VII C, Magdalena Kolak kl. VII C, Nela Mazur kl. VII C, Aleksandra Nawrocka kl. VII C

Gratulujemy !!!

opracowanie: Sylwia Meronk-Pycek