2020-2021Św 20-21

Święto dzieci

Dzień Dziecka to wyjątkowy dzień dla wszystkich uczniów. Z okazji tego święta przygotowaliśmy w świetlicy wiele atrakcji. Zorganizowana została loteria fantowa, w której każdy los wygrywał.

Dla małych sportowców był konkurs gry w ping-ponga. Mali artyści mieli okazję zrobić kolorowe słoiczki z soli i kredy.

Sala pierwszaków zamieniła się w studio stylizacji i wizażu, gdzie można było pomalować twarz i włosy. Dzięki temu niektórzy uczniowie przemienili się w superbohaterów.

Wspólnie bawiliśmy się chustą, tańczyliśmy do znanych przebojów i śpiewaliśmy piosenki o przyjaźni.

Dzieci miały okazję obejrzeć film z przedstawieniem pt. „Kopciuszek”, które zostało przygotowane przez wychowawców świetlicy z naszej szkoły specjalnie na dzisiejsze święto.

Wszystkim dzieciom życzymy mnóstwo radości i dużo uśmiechu na co dzień.

Opracowanie Anna Wasilak