2021-2022Rada Rodziców

Dlaczego warto zapłacić składkę na RR?

Zgodnie z przyjętymi dnia 8 kwietnia 2021 roku decyzjami, Rada Rodziców przeznaczyła pieniądze, zebrane ze składek na nową aranżację segmentu A (klasy 1–3), kolejne potrzebne stojaki na rowery, dwie tablice suchościeralne do sali 06C i 102C, dziesięć głośników z funkcją Bluetooth dla nauczycieli języków obcych wszystkich poziomów, z przeznaczeniem również na wykorzystanie podczas egzaminów dla tegorocznych klas 8, a także nowe i ciekawe pozycje książkowe do szkolnej biblioteki. W przypadku książek każdy uczeń znajdzie coś dla siebie, a intencją było promowanie czytelnictwa wśród uczniów naszej szkoły.

W imieniu Rady Rodziców dziękujemy wszystkim za wsparcie finansowe i pomoc w realizacji marzeń.
Poniżej kilka fotografii obrazujących poczynione przez Radę Rodziców decyzje finansowe. Więcej zdjęć znajdą Państwo na stronie Facebook Rady Rodziców, do której link znajduje się na stronie szkoły w zakładce Rada Rodziców. Zachęcamy do polubienia strony i zaglądania na nią. Znajdą tam Państwo najświeższe wiadomości z Rady Rodziców.

Gorąco zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców w nowym roku szkolnym. Im więcej pieniędzy wpłynie ze składek, tym mamy większą możliwość zakupów bądź dofinansowania potrzebnych uczniom zarówno pomocy dydaktycznych, rzeczy niematerialnych, jak i innych sprzętów, z których korzystają każdego dnia.

Opracowanie: Agnieszka Kurek

 Magdalena Wójtowicz

TABLICA ARTYKUŁÓW | Zgłoś poprawkę lub literówkę do artykułu | webmaster⚙sp51.lublin.eu

Skip to content