Nauczyciele SP51 w programie MIEE

We wrześniu 2021 roku poznaliśmy nauczycieli z całego świata, którzy aplikowali do programu Microsoft Innovative Educator Expert na rok szkolny 2021/2022. W tym gronie mamy aż 3 reprezentantów Szkoły Podstawowej nr 51 w Lublinie. Są to: Magdalena Wójtowicz, Krzysztof Mackiewicz oraz Marcin Stec – nauczyciele informatyki.

Microsoft Innovative Educator (MIE) Expert to globalny program stworzony przez firmę Microsoft w celu rozpoznawania nauczycieli wizjonerów. Rozwój kompetencji cyfrowych, współpraca z nauczycielami z innych zakątków świata, a także możliwość testowania nowych produktów i usług Microsoft dla Edukacji to tylko niektóre z korzyści, jakie wynikają z uczestnictwa w programie najbardziej innowacyjnych edukatorów.

Marek Krukowski