4c w LaserCity

Marzyłeś kiedyś, aby wirtualny świat gry komputerowej stał się realistyczny? Czy chciałbyś poczuć emocje swoich fantastycznych bohaterów w prawdziwym świecie? Jest to możliwe! Przekonała się o tym klasa 4c podczas wyjścia do LaserCity z okazji Dnia Chłopaka.

LaserCity to pierwsza taka atrakcja w Lublinie, gdzie można przenieść się w świat wirtualnej gry. Gracze zostali podzieleni na dwie drużyny: Czerwoni oraz Zieloni. Zwyciężyła drużyna której gracze zdobyli najwięcej punktów. Punkty graczy z danej drużyny były sumowane.

LaserMaze – Laserowy Labirynt, to kolejna atrakcja, która czekała na uczniów. Zadaniem graczy było pokonanie laserowych przeszkód i dotarcie na przeciwległy koniec pomieszczenia oraz powrót. Każde przerwanie wiązki lasera było odpowiednio sygnalizowane i wpływało ujemnie na punktację.

Uczniowie podczas wyjścia przeżyli wspaniałe emocje związane z rywalizacją i wygrywaniem.

Był to kolejny dzień, który zaliczamy do bardzo udanych;)

Marcin Stec – wychowawca

Marcin Stec