Szkolny Budżet Obywatelski – wnioski zakwalifikowane

W dniu 4 listopada 2021 r. odbyło się posiedzenie zespołu weryfikacyjnego oceniającego formalną poprawność wniosków złożonych w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego przez członków społeczności Szkoły Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie.

Wszystkie wnioski zostały uznane za prawidłowe ze względu na wymagania formalne, chociaż w odniesieniu do dwóch konieczne są dodatkowe informacje. Do dalszej części konkursu bez poprawki przechodzą:

1. Strefa relaksu w segmencie A,
    2. Zakup tablicy białej sucho ścieralnej typu tryptyk do Sali 112B,
    3. Rolety do wykuszu i nowa duża tablica potrzebne od zaraz (w sali chemicznej),
    4. Zaciszny kącik – zmiana przestrzeni w Sali 12B i przed nią,
    5. Nowa aranżacja pracowni fizycznej,
    6. Palma – żywe drzewko na korytarzu,
    7. Kuchnia moleCOOLarna na zajęciach kreatywnych,
    8. Czytasz łatwiej chwytasz

Projekty wymienione poniżej będą dopuszczone do kolejnego etapu działań po wniesieniu niezbędnych poprawek:

1. Zmodernizowanie sal szkolnych w naszej szkole (potrzebna informacja której sali dotyczy projekt, ile ławek ma być zakupione, jaki dokładnie model?)
    2. Wyposażenie korytarzy (potrzebna informacja gdzie te ławki staną i z jakiego materiału mają być wykonane poduszki?)

Bardzo prosimy o jak najszybsze dostarczenie do biblioteki szkolnej plakatu informacyjnego z wyraźnym tytułem projektu na brystolu. Zostaną one powieszone nad patio. Dalsze działania promocyjne autorzy projektu prowadzą we własnym zakresie, prosimy jednak o ewentualne dokumentowanie podejmowanych działań za pomocą fotografii i opisów. Pamiętajmy, że materiały promocyjne można umieszczać na stronie szkoły i w mediach społecznościowych. Szczegółowe informacje w bibliotece szkolnej.

Akcja promocyjna trwa w dniach 5 – 19 listopada 2021 r.

Marcin Stec