Kolejna edycja Akademii Przyszłości

Dnia 10.11.2021 r. wystartowała w naszej szkole kolejna edycja programu wspierającego dzieci z różnymi potrzebami i trudnościami w odnoszeniu sukcesów – Akademia Przyszłości.

Akademia Przyszłości od 2003 r. pomaga dzieciom w budowaniu poczucia własnej wartości, odzyskiwaniu wiary w siebie i swoje możliwości. Wyposaża dziecko w zasoby i doświadczenia, dzięki którym może pokonać dotychczasowe przeszkody i poradzić sobie w dorosłym życiu. Akademia to bezpieczna, twórcza przestrzeń, w której dziecko spotyka się z drugim człowiekiem – wolontariuszką lub wolontariuszem, który chce poświęcić mu swój czas i uwagę, być dla dziecka mądrym towarzyszem.

Więcej informacji można znaleźć na stronie akademiaprzyszlosci.org.pl

Magdalena Wójtowicz