2021-2022kl. 1-2-3

Rodzice – Dzieciom

Wycieczka do Fabryki Bombek, na którą klasa 3b wybierała się w listopadzie nie doszła do skutku. Dzieci były bardzo rozczarowane, więc Rodzice zorganizowali  w klasie warsztaty plastyczne. Pani  Karolina Lis (mama Julka) we współpracy z Panią Pauliną Niedźwiadek (mamą Mai) i wychowawczynią klasy zamieniły salę lekcyjną w świąteczną pracownię artystyczną.

9 grudnia przez cały dzień robiliśmy bombki z kul styropianowych techniką decoupage, które wykorzystaliśmy do ozdobienia świątecznych stroików. Mieliśmy możliwość przystrajać drewniany krążek gotowymi elementami – gwiazdkami, małymi, szklanymi bombeczkami, świerkowymi gałązkami, szyszkami i innymi ozdobami. To były bardzo twórcze i udane zajęcia ponieważ każdy stroik wyglądał wyjątkowo pięknie!

Poczuliśmy przedsmak świąt, tym bardziej, że pod koniec  zajęć przy ciepłej owocowej herbatce smakowaliśmy przepyszne pierniczki. Nasze  zjawiskowe  stroiki będą na pewno wspaniałą dekoracją wigilijnego stołu w  rodzinnych domach.

Opracowanie: Marta Szumska

Agnieszka Dębiak