2021-2022kl. 1-2-3

Święta tuż, tuż

W najbliższych dniach uczniowie klas 1-3 wzięli udział w Międzyklasowym Konkursie na Dekorację Bożonarodzeniową.
Uczniowie przystrajali korytarze szkolne w bożonarodzeniowe akcenty, które wprowadziły społeczność szkolną w świąteczny nastrój.

Konkurs zorganizowali przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego, komisja konkursowa złożona była z przedstawicieli Prezydium MSU na czele z Przewodniczącym Wojtkiem Michalskim
z klasy 3d.
Pierwsze miejsce  zajęła sala 104A oraz 202A, drugie miejsce sala 2A i 205A, trzecie miejsce sala 204A, wyróżnienie sala 1A.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy spokojnych i zdrowych Świąt Narodzenia Pańskiego.

Opracowanie: Marta Maśkiewicz-Popiołek

Agnieszka Dębiak