2021-2022kl. 1-2-3

Wigilia

Wigilia w 2c
Boże Narodzenie to cudowny czas, w czasie którego każdy życzy sobie serdeczności, zdrowia i radości. To też uczniowie klasy 2c przeżyli wspaniałe i niezapomniane chwile podczas klasowej Wigilii.

Wigilia w 2g
Podzielić się opłatkiem, dobrze życzyć innym, wszystko im przebaczyć, przy blasku choinki i melodii kolędy…. W takiej atmosferze uczniowie klasy 3g zasiedli do wigilijnego stołu.

Wigilia w 2b
To niezwykłe klasowe spotkanie wigilijne  rozpoczęło składanie życzeń.  Dźwięk śpiewanych i granych przez uczniów kolęd oraz pastorałek wprowadził kl. 2b w podniosły nastrój.

Wigilia w 3c
Choć za oknem zimno u nas atmosfera gorąca. Na świątecznym spotkaniu w klasie 3c nie szczędziliśmy sobie ciepłych słów i serdecznych życzeń. Ponadto świętowaliśmy urodziny Hani i Michała. Wszystkiego najlepszego Kochani!
Wesołych Świąt!

Opracowanie: Marta Maśkiewicz-Popiołek, Agnieszka Dębiak, Anna Wiejak, Magdalena Hanc

Agnieszka Dębiak