2021-2022kl. 1-2-3

Warsztaty bożonarodzeniowe

Dnia 13 i 17 grudnia uczniowie klasy 2c brali udział w warsztatach bożonarodzeniowych. Pierwsze z nich przeprowadziła Pani Monika Osypiuk mama Oli. Podczas zajęć dzieci wykonywały przestrzenne choinki z użyciem ciekawych materiałów plastycznych.

Kolejne zajęcia przeprowadzone zostały przez Panią Katarzynę Cichosz, która jest mamą Ali. Tym razem dzieci miały okazję poznać tajniki tworzenia animacji komputerowej. Uczniowie wspólnie przygotowali animację świąteczną oraz mogli podjąć próbę rysowania na tablecie do tworzenia rysunków wykorzystywanych w animacjach.

Spotkania sprawiły wszystkim wiele radości, dostarczyły niezapomnianych wrażeń i wprowadziły dzieci w świąteczny nastrój.

Serdecznie dziękujemy mamom dziewczynek za ciekawe i pouczające spotkania.

Opracowanie: Marta Maśkiewicz-Popiołek

Agnieszka Dębiak