2021-2022Rada Rodziców

Mega Inwestycje RR

Rada Rodziców we współpracy z Dyrekcją Szkoły SP 51 w Lublinie oraz Dużym i Małym Samorządem Uczniowskim opracowała plan Mega Inwestycji. Obejmuje ona trzy części:

  1. Stworzenie „STREFY CZILU”, czyli zewnętrznego miejsca wypoczynku dla uczniów,
  2. Modernizacja placu zabaw,
  3. Rearanżacja korytarzy w segmencie C oraz patio C (w tym stworzenie ciekawej przestrzeni wokół palmy (imię palmy „STEFAN” a przestrzeń wokół niej to „STEFANOLANDIA”). Planowana jest też modernizacja drzwi do niektórych klas tematycznych.

Oczywiście MEGA PLANY i marzenia nie obejdą się bez pieniędzy, stąd prośba do Was Drodzy Rodzice o wsparcie tej inwestycji poprzez:

    1. Wpłatę składki na Radę Rodziców,
    2. Pamiętanie o dokonaniu odpisu od podatku (1%) na rzecz naszej szkoły KRS 0000311823 koniecznie z dopiskiem „SP nr 51 w Lublinie”.

Tylko tyle i aż tyle potrzeba, aby wspólne marzenia i plany stały się rzeczywistością. Liczymy na to, że dzięki składkom na Radę Rodziców oraz wsparciu finansowym ze szkoły uda się zrealizować tę inwestycję.

Poniżej przesyłamy filmik obrazujący nasze plany. Obejrzyjcie, rozpowszechniajcie wśród rodziców w Waszych klasach i zachęcajcie do wpłat na Radę Rodziców.

Opracowała: Agnieszka Kurek

 Marcin Stec

TABLICA ARTYKUŁÓW | Zgłoś poprawkę lub literówkę do artykułu | webmaster⚙sp51.lublin.eu

Skip to content