W naszej szkole trwa zbiórka na potrzeby uchodźców z Ukrainy.

Dziękujemy Państwu za włączenie się do akcji. Dzięki Państwa hojności przekazaliśmy już dzisiaj potrzebne rzeczy do Caritas Archidiecezji Lubelskiej. W dalszym ciągu zbieramy: żywość długoterminową, kosmetyki i środki higieny osobistej, pieluchy dla dzieci, środki opatrunkowe, koce, ręczniki i śpiwory. Od Caritas uzyskaliśmy informację, że na dzień dzisiejszy najbardziej potrzebne są środki czystości takie jak: płyn do mycia naczyń, płyn do toalet, płyn uniwersalny/do mycia podłóg.

Przypominamy, że zbiórka nadal trwa.

Produkty zapakowane w wytrzymałe torby prosimy składać w ciągu dnia w salach 1C lub 109C, a w godzinach 16.00 – 18.00 przy wejściu do szkoły od strony sekretariatu, gdzie dyżur będą pełnili uczniowie z nauczycielami.

Poniżej fotorelacja z dzisiejszej zbiórki

Patrycja Wysocka