Tria chemiczno-fizyczne

28 kwietnia odbyła się III edycja szkolnego konkursu „Tria chemiczno-fizyczne”.

Uczniowie klas 8 pracując w 3 osobowych zespołach musieli nie tylko zmierzyć się z rozwiązaniem zadań teoretycznych, ale również przeprowadzić eksperyment. Konkurs przygotowały nauczycielki fizyki i chemii – Pani Sylwia Meronk-Pycek i Pani Agnieszka Mełgieś-Kępa.

Najlepsza okazała się drużyna w składzie Wiktor Fus kl. 8d, Oskar Gomela kl. 8j i Michał Kłoda kl. 8j. Miejsce 2-3 ex-aequo należą do drużyn w składzie Karolina Dybała, Małgorzata Mazurek i Aleksandra Wasak z kl. 8d oraz Laura Wieczerzak, Kacper Miśkiewicz i Natan Lisowski z kl. 8b. Tuż za podium, na miejscach 4-5 znalazły się drużyny w składzie Maria Powroźnik, Julia Szczepaniuk i Natalia Wójcik z kl. 8d oraz Eryk Filipiak, Kacper Kosowski i Karol Król z kl. 8i.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Magdalena Wójtowicz