2021-2022S 21-22

Aleksander najlepszy!

W dniu 20 maja 2022 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów w VII Wojewódzkim Konkursu Wiedzy Informatycznej „USER”.

Drugi rok z rzędu w konkursie zwyciężył uczeń naszej szkoły – Aleksander Olszewski. Tytuł finalisty konkursu zdobyli także: Wojciech Szmit oraz Bolesław Główczyk.

Do konkursu przystąpiło 68 uczniów z 27 szkół z województwa lubelskiego. W etapie wojewódzkim konkursu wyłoniono 3 laureatów, 7 finalistów oraz 18 wyróżnionych. Uczniowie wykazali się dużą znajomością zagadnień z zakresu wiedzy informatycznej.

Uczniów do konkursu przygotowywał Pan Marcin Stec.

Konkurs zorganizował Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie. Honorowy Patronat nad konkursem objęli: Prezydent Miasta Lublin – Pan Krzysztof Żuk oraz Lubelski Kurator Oświaty – Pani Teresa Misiuk.

Laureatowi i finalistom serdecznie gratulujemy!

Marcin Stec