2022-2023kl. 1-2-3

Integracja w klasie IH

We wtorek 27 września rodzice uczniów klasy IH zorganizowali spotkanie integracyjne. Odbyło się ono w Kids Club. Na początek spotkania pomysłowi rodzice przygotowali plakat klasy z wizerunkami dzieci do uzupełnienia oraz zabawę dla wszystkich rodziców. Po zapoznaniu, dzieci ruszyły do wspólnej zabawy. Była wspinaczka, układanie klocków, jazda różnymi pojazdami, zabawy w labiryncie i na torze przeszkód. W przerwach pomiędzy zdobywaniem kolejnej atrakcji, dzieci chętnie częstowały się łakociami, które przygotowali troskliwi rodzice. Wszyscy zmęczeni, ale szczęśliwi, pełni wrażeń i nowych znajomości, a nawet przyjaźni – zapamiętają to popołudnie na długo. Ale to dopiero początek!
Przed nami kolejne przygody!

Opracowanie: Sylwia Portka

Agnieszka Dębiak