Dzień Ziemi 2023 „Ziemia na Krawędzi”

W piątek 21.04.2023r uczniowie klasy 6B uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej.
W ramach tegorocznych obchodów Światowego Dnia Ziemi uczelnia przygotowała bogatą ofertę zarówno dla młodszej jak i starszej młodzieży. Uczniowie mieli doskonałą okazję do poszerzenia swej wiedzy oraz wspólnej zabawy na łonie natury. Najwięcej wrażeń dostarczyły nam zajęcia zorganizowane w plenerze. Pod czujnym okiem studentów Wydziału Artystycznego dzieci przygotowały ogromne prace plastyczne wykorzystując tylko barwniki naturalne m. in.: z łusek cebuli, kawy, herbaty czy czerwonej kapusty.

Opracowanie: p. Małgorzata Piątek, p. Dorota Śnitko

Patrycja Wysocka