.2023-2024.WażneOgólnopolski

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej “Jan Paweł II – Radosne Oblicze”
Na konkurs wpłynęło 145 prac z 5 województw. Otrzymaliśmy prace z województw: małopolskiego, łódzkiego, kujawsko – pomorskiego, pomorskiego i lubelskiego.
W dniu 5 grudnia 2023 roku Jury przyznało następujące nagrody:

Kategoria klasy I – III

I miejsce – Kacper Włoda kl. 1, Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
II miejsce – Oliwia Zams kl. 2, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kiełczewicach Górnych
III miejsce – Karol Chmielarczyk kl. 2, Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
III miejsce – Nikodem Zaręba kl. 2, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kiełczewicach Górnych
Wyróżnienie – Mieszko Bartoszewski kl. 2, Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
Wyróżnienie – Róża Bartoszewska kl. 2, Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
Wyróżnienie – Filip Kazimierski kl. 3, Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
Wyróżnienie – Leonard Boguniecki kl. 2, Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Kategoria klasy IV – VI

I miejsce – Beniamin Winniewski kl. 6, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie
I miejsce – Jan Gałęzowski kl. 4, Szkoła Podstawowa w Jakubowicach Konińskich
I miejsce – Natalia Klimowicz kl. 6, Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
II miejsce – Karolina Gutowska kl. 5, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublin
II miejsce – Kuba Walczak kl. 5, Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
II miejsce – Jakub Włodarczyk kl. 4, Szkoła Podstawowa im. Marty z Budnych Łosiowej w Niemcach
III miejsce – Roksana Bździuch kl. 6, Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie
III miejsce – Filip Szymański kl. 4, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ciężkowicach
III miejsce – Igor Bałchan kl. 4 Szkoła Podstawowa nr 4, im. Jana Pawła II w Lubartowie
Wyróżnienie – Krzysztof Kaliszuk kl. 6, Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
Wyróżnienie – Alisha Tariq kl. 6, Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Kategoria klasy VII – VIII

I miejsce – Barbara Anielak kl. 7, Szkoła Podstawowa 122 w Łodzi
II miejsce – Piotr Waszczuk kl. 8, Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie
II miejsce – Olgierd Andrzej Weroński kl. 8, Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie
III miejsce – Natalia Adameczek kl. 8, Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
III miejsce – Lena Zięcina kl. 7, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ciężkowicach
Wyróżnienie – Alicja Sadowska kl. 8, Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
Wyróżnienie – Iga Kalbarczyk kl. 7, Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
Wyróżnienie – Maciej Jabłoński kl. 8, Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

Nagrodzonych uczniów z lubelskich szkół zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród do sekretariatu naszej szkoły od dnia 18 grudnia 2022r. od godz. 11.00. Sekretariat szkoły pracuje w godz. 7.30 – 15.30.
Dyplomy i nagrody dla laureatów spoza Lublina zostaną przesłane pocztą na adres szkoły.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział w konkursie.

 Patrycja Wysocka

TABLICA ARTYKUŁÓW | Zgłoś poprawkę lub literówkę do artykułu | webmaster⚙sp51.lublin.eu

Skip to content