.2023-2024Sukces 2023-2024Świetlica 2023-2024

Bajkowy świat smerfów

W grudniu 2023 roku liczna grupa uczniów z naszej świetlicy wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym “BAJKOWY ŚWIAT SMERFÓW”. Konkurs zorganizowany został przez świetlicę Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 przy ul. Niecałej w Lublinie. Wzięło w nim udział wielu uczniów z lubelskich szkół. W gronie nagrodzonych znalazły się trzy uczennice z naszej szkoły. Pierwsze miejsce zdobyła Barbara Gwóźdź z kl. II d (opiekun Małgorzata Paprota), drugie miejsce – zajęła Laura Kwak z kl. II h (opiekun Teresa Janowska), wyróżnienie otrzymała Aleksandra Drzewna z kl. II d (opiekun Dorota Matacz).

Organizatorom dziękujemy za konkurs związany ze światem Smerfów. Nagrodzonym uczennicom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Opracowanie: Małgorzata Paprota