2022-2023Ważne

Pożegnanie Dyrektora Szkoły – Pana Marka Krukowskiego

Coś się kończy, coś się zaczyna…

„Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie”  /W. Szymborska/

Podczas posiedzenia Rady Pedagogicznej w dniu 12 stycznia br. nastąpiło uroczyste pożegnanie dotychczasowego Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie. Był to czas na wspomnienia, refleksje i podsumowanie blisko pięciu lat współpracy.

Słowa wdzięczności i życzenia dalszych sukcesów skierowali do Pana Marka Krukowskiego przedstawiciele Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Rodziców. Nastąpiło również przekazanie symbolicznego klucza do szkoły na ręce Pani Beaty Brajerskiej obejmującej stanowisko Dyrektora od 1 lutego br.

Zgromadzeni gromkimi brawami podziękowali za dotychczasową pracę ustępującemu Dyrektorowi i powitali nową Panią Dyrektor.

Dedykacją na nowy etap życia niech będą słowa: „Podejmując nowe wyzwania, odkrywamy w sobie umiejętności, których istnienia nigdy nie podejrzewaliśmy”.

opracowanie: Agnieszka Maj

Anna Wójcik