2022-2023kl. integracyjneS 22-23Sport

Sukces naszej uczennicy w pływaniu

W ostatnich dniach lutego 2023 r. w Bydgoszczy odbyły się  Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych. Brała w nich udział uczennica klasy 3B Wiktoria Bogusz.

Nasza młoda pływaczka debiutując na Mistrzostwach Polski osiągnęła fantastyczny sukces, zdobywając brązowy medal w kategorii wiekowej A-12. Wiktoria swoją przygodę z pływaniem zaczęła kilka lat temu, trenuje bez przerwy, a jej kariera sportowa jest pełna poświęceń i wyrzeczeń, gdyż tygodniowe treningi godzi z zajęciami w szkole oraz codzienną rehabilitacją. Z pewnością kolejne wyzwania sportowe jeszcze przed nią, kto wie, może kiedyś na arenie międzynarodowej!

W naszej szkole Wiktoria pływa pod okiem Pani Agnieszki Oleksiewicz, oraz Pana Grzegorza Przygody.

Gratulujemy Wiktorii  i życzymy dalszych sukcesów w pływaniu 🙂

Grzegorz Przygoda