2015-2016RR|Sprawozdania

Notatka z zebrania RR

W dniu 06.05.2016 r. odbyło się zebranie Rady Rodziców, na którym obecne były Pani Dyrektor Marianna Olszańska oraz Pani Wicedyrektor Urszula Furtak.

Poruszone zostały kwestie:
– oceny działania e-dziennika w wybranych klasach IV,
– finansowania konkursów szkolnych,
– finansowania nagród książkowych dla uczniów klas 0, I i II na zakończenie roku szkolnego,
– finansowania nagród książkowych dla uczniów pocztu sztandarowego oraz samorządu uczniowskiego na zakończenie roku szkolnego,
– upominków dla uczniów klas VI na zakończenie roku szkolnego,
– możliwości dofinansowania przez Radę Rodziców uroczystości obchodów 15-lecia nadania naszej szkole imienia Jana Pawła II, które odbędą się 07.06.2016 r.

Pani Dyrektor podziękowała Radzie Rodziców za sfinansowanie kosztów obsługi akustyka podczas zorganizowanego przez naszą szkołę Koncertu Laureatów XIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Europejskiej w Filharmonii Lubelskiej, który odbył się w 26.04.2016 r.

Rada Rodziców