2016-2017K 16-17MiędzyszkolnyS 16-17

Diecezjalny Konkurs

Sukcesy naszych uczniów w Diecezjalnym Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Świętym Maksymilianie Marii Kolbe dla Szkół Podstawowych
oraz w Diecezjalnym konkursie literackim „Uśmiechnięty święty”

Dnia 29 listopada 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie odbył się Diecezjalny Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Świętym Maksymilianie Marii Kolbe dla Szkół Podstawowych.

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 32 w Lublinie. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem m.in. parafii pod wezwaniem Świętego Maksymiliana Marii Kolbe w Lublinie. Konkurs został przygotowywany w myśl słów Kardynała Stefana Wyszyńskiego: „Nie gaście ducha Ojca Maksymiliana”.

I miejsce zdobyła drużyna z naszej szkoły w składzie Aniela Paszkowska (kl. VIa), Alicja Paszkowska (kl. IVb) i Weronika Paszkowska (kl. IVb), opiekun s. Estera Agnieszka Mizińska.

Również dnia 29 listopada 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie został rozstrzygnięty Diecezjalny konkurs literacki „Uśmiechnięty święty” w którym wyróżnienie zdobyła nasza uczennica Zofia Szewczyk (kl. IVc), opiekunem była s. Estera Agnieszka Mizińska.

Gratulujemy!

Patrycja Wysocka