2016-2017K 16-17Międzyszkolny

Uroczyste wręczenie dyplomów laureatom konkursów LKO

Dnia 29 maja 2017 r. uczniowie naszej szkoły, laureaci konkursów organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty odebrali dyplomy oraz stypendia od Prezydenta Miasta Krzysztofa Żuka.

Nasza szkoła jako jedna z dwóch w Lublinie została wyróżniona Pucharem za Wybitne Osiągnięcia Dydaktyczne. Puchar odebrała Pani Dyrektor Marianna Olszańska.

Na zakończenie uroczystości uczniowie naszej szkoły w imieniu wszystkich laureatów złożyli podziękowania i kwiaty na ręce Prezydenta Miasta Lublina Pana Krzysztofa Żuka, Przewodniczącego Komisji Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublina Pana Mariusza Banacha, Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Pani Ewy Dumkiewicz – Sprawka.

Opracowanie: p. K. Sudewicz

Patrycja Wysocka