2017-2018K 17-18Międzyszkolny

Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej

„Św. Jan Paweł II – w Lublinie”

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-VII

CELEM konkursu:
– Jest propagowanie wśród dzieci grafiki komputerowej jako nowego środka wyrazu twórczości artystycznej.
– Stworzenie okazji do oddania odczuć i przeżyć związanych z osobą Świętego Jana Pawła II.
– Zweryfikowanie poziomu prac uczniów naszej szkoły w odniesieniu do prac uczniów innych placówek

WARUNKIEM uczestnictwa w konkursie jest:
• Wykonanie samodzielnie pracy komputerowej pod kontrolą nauczyciela/opiekuna za pomocą programu graficznego PAINT
• Obowiązkowy format A5 w postaci wydruku na białym papierze, na którym należy pracę podpisać w prawym dolnym rogu:

– imię i nazwisko uczestnika
– wiek i klasa
– nazwa placówki i miejscowość
– imię i nazwisko opiekuna pod kierunkiem, którego praca została wykonana

wydruki prac oraz oświadczeń (zgody na publikację danych osobowych – wzór załączony) należy przesłać do dnia 10 listopada 2017 r.

Patrycja Wysocka