2017-2018Św 17-18

Świetlicowe Mistrzostwa w SPEED STACKS

Dnia 12 X 2017 roku w świetlicy 5A uczniowie klas pierwszych wzięli udział w konkursie na najszybsze rozkładanie i składanie kubków w stosy.

Podczas mistrzostw wśród naszych uczniów ożyła zdrowa rywalizacja, bawiąc się rozwijaliśmy nasze zdolności i trenowaliśmy umysł , cierpliwość i koncentrację. SPEED STACKS – to rewelacyjna gra, która umożliwia zabawę, rywalizację sportową, a przede wszystkim rozwój. W USA jest oficjalną grą podczas zajęć wychowania fizycznego w szkołach. Można grać zarówno indywidualnie jak i grupowo. Wszystkim naszym uczniom bardzo podobały się takie zajęcia. Najlepsza okazała się Liliana Szymczyk z kl. Ie, tuż za nią byli: Kacper Link Ie , Mateusz Szwaj Ig i Kuba Makowski Ie.

Gratulujemy.