2017-2018Rada Rodziców

1% na Radę Rodziców SP51

Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 51 w Lublinie.

Szanowni Państwo,
dążąc do zdobycia dodatkowych środków finansowych na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły.

Program umożliwi pozyskiwanie przez Radę Rodziców – za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”,
Organizacji Pożytku Publicznego nr KRS: 0000268115 – kwot wartości 1% od Państwa podatku dochodowego.

Polecając tę formę gromadzenia funduszy, przeznaczanych na poprawę warunków nauczania naszych dzieci, prosimy także o zainteresowanie nią Państwa przyjaciół i znajomych oraz poinformowanie ich, że mogą tą drogą wspomóc naszą szkołę i jej uczniów.

Zebrane pieniądze planujemy przeznaczyć na zakup przenośnego sprzętu nagłaśniającego do szkoły.

Aby nas wesprzeć w odpowiednich rubrykach zaznania podatkowego PIT za rok 2017 należy wpisać:

Dopisek: „Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 51 w Lublinie”

Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękujemy!

Szczegółowe informacje o działalności Fundacji Rodzice Szkole znajdują się na stronach internetowych:

www.rodziceszkole.edu.pl

www.radyrodzicow.pl