2017-2018kl. 1-2-3

Bezpieczne wakacje – apel dla klas I-III

Dnia 20 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbył się ostatni apel dla klas 1-3 pod hasłem „Bezpieczne wakacje”.

Uczniowie z klasy 3F pod kierunkiem p. Marty Szumskiej oraz 3M pod kierunkiem p. Anity Dyś przypomnieli swoim kolegom i koleżankom zasady bezpiecznych zabaw i zachowań w okresie wakacji oraz ze śpiewem na ustach życzyli wszystkim bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Program został wzbogacony o ciekawą inscenizację pt. „Teleexpress wakacyjny”, energetyczny układ taneczny oraz pokaz mody najpiękniejszych w sezonie letnim nakryć głowy. Za swój występ dzieci otrzymały gorące brawa.

Dodatkowo p. Jolanta Dyś-Żydek przygotowała prezentację multimedialną, która stanowiła uzupełnienie prezentowanych treści, a wakacyjną dekorację wykonała p. Magdalena Hanc.

Czas na zasłużony odpoczynek! Wszystkim życzymy wesołych i udanych wakacji oraz zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Agnieszka Dębiak