2017-2018Sport

Mecz | nauczyciele – uczniowie

Mecz piłki nożnej nauczyciele – uczniowie. Wynik: 6 : 3 (4 : 0) dla uczniów.

Bramki zdobyli:
Szymon Paprota 1, Kacper Paździerski 1, Przemysław Siejka 1, Alan Trochonowicz 1, Adrian Uściłowski 1, Marcel Złomańczuk 1 (uczniowie) – Paweł Stec 2, Grzegorz Przygoda 1 (nauczyciele)

Drużyna nauczycieli:
Jakub Cegłowski (j. angielski), Dariusz Garbala (technika, wf.), Dariusz Górski (wf.), Piotr Grzęda (geografia), Krzysztof Kozieł (administracja), Jarosław Majka (wf.), Andrzej Michniewicz (wf.), Grzegorz Przygoda (wf.), Paweł Stec (basen), Rafał Wójcik (wf.)

Drużyna uczniów:
Mateusz Gąsior, Przemysław Kobylas, Grzegorz Nasalski, Mikołaj Nasalski, Szymon Paprota, Kacper Paździerski, Przemysław Siejka, Juliusz Skoczek, Hubert Słotwiński, Alan Trochonowicz, Adrian Uściłowski, Marcel Złomańczuk, Wojciech Ziembowicz

Sędzia meczu (profesjonalny): Marcin Stec (informatyka)

Czas gry: 2 x 20 minut
Konkurs rzutów karnych: 9 : 8 dla nauczycieli

ps.
Na usprawiedliwienie nauczycieli 🙂 :
Młodzi piłkarze SP 51 to tegoroczni mistrzowie województwa lubelskiego szkół podstawowych !

Opracowanie – A. Michniewicz