2018-2019K 18-19S 18-19

Projekt „Otwarci na sukces”

Z radością przyjęliśmy informację, że nasza szkoła ma możliwość wzięcia udziału w projekcie edukacyjnym „Otwarci na sukces”, który jest realizowany przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.

Uczestnikami projektu mogą zostać uczniowie klas VI, VII, VIII oraz rodzice uczniów biorących udział w projekcie, którzy pozytywnie przeszli proces rekrutacji i zostali zakwalifikowani tzn. uzyskali największą liczbę punktów, maksymalnie 15. Rekrutacja trwa do 20 października, a zainteresowani uczniowie przystępują do testu kompetencji w szkole we wtorek 16 października.

Pierwsza edycja projektu trwa od listopad 2018 r. do czerwca 2019 r. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie KUL we wtorki, w godzinach 15.50 – 18.50 (transport ze szkoły i z powrotem zapewnia uczelnia). Oferta zajęć obejmuje: warsztaty dla uczniów „Kompetencje ucznia sukcesu”, warsztaty dla rodziców „Rodzice na rzecz dzieci”, certyfikowane zajęcia ICT, warsztaty laboratoryjne dla uczniów „Odkryj, poznaj, wykorzystaj”.

Materiały rekrutacyjne wraz z regulaminem i opisem projektu znajdą Państwo w załącznikach.

Opracowanie: p. U. Furtak

Patrycja Wysocka