Przyrzekamy…

12 października 2018 r. byliśmy świadkami uroczystości Przyrzeczenia Klas I.

Podczas części artystycznej dzieci z klas pierwszych swoimi występami potwierdziły chęć przyjęcia do grona społeczności szkolnej i radość z tego faktu.

Następnie w obecności nauczycieli, zaproszonych gości oraz Rodziców pierwszoklasiści złożyli uroczyste przyrzeczenie na sztandar szkoły i zostali pasowani przez Dyrektora Szkoły Marka Krukowskiego. Tym samym 172 dzieci dołączyło do grona pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie.

Na pamiątkę tego wydarzenia pierwszoklasiści otrzymali dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców.

Spotkanie było także okazją do złożenia życzeń i podziękowań wszystkim naszym nauczycielom z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej, zaś wyróżnieni pedagodzy otrzymali nagrody z rąk Dyrektora Szkoły.
Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości i wykonaniu pamiątkowych zdjęć uczniowie wraz z wychowawcami udali się na poczęstunek do sal.