2018-2019Sport

Zajęcia geograficzno-sportowe BNO

Zapraszamy do udziału uczniów klas 4 i 5 w cyklicznych zajęciach geograficzno-sportowych BNO (tzw. orientacja sportowa).

Zajęcia są bezpłatne, prowadzi je profesjonalny trener AZS UMCS – p. Mirosław Tarnowski.
Treningi będą odbywać się we czwartki w godz. 16.15 – 17.30 na sali sportowej obok basenu szkolnego.

Pierwsze ćwiczenia odbędą się 29 listopada.
Koordynatorem zajęć jest p. Piotr Grzęda, który udziela dodatkowych informacji.

Czym jest BNO?
Biegi na orientacje to dyscyplina sportowa. Zadaniem zawodnika jest odnalezienie w odpowiedniej kolejności rozmieszczonych w terenie punktów kontrolnych na podstawie mapy. Na terenie miasta organizowane są Otwarte Szkolne Mistrzostwa Lublina w biegach na orientację.
W załączniku dostępna jest wzór zgody na udział w zajęciach dodatkowych w orientacji sportowej BNO w roku szkolnym 2018/2019.

Wypełnione zgody należy przekazać koordynatorowi zajęć.
Jeszcze raz zapraszamy do udziału w zajęciach.

Opracowanie: p. J. Kosak-Zalewska, p. P. Grzęda

Patrycja Wysocka