Rysowany Dzień Dziecka

30 maja 2019 r. dzieci z klasy 2h i 2d uczestniczyły w zajęciach „Rysowany Dzień Dziecka” zorganizowanych na Politechnice Lubelskiej.

Uczniowie poznali sposoby kreślenia postaci zwierząt z liter i cyfr. W pracy poza tradycyjnymi narzędziami mogli posługiwać się urządzeniem multimedialnym. Zajęcia wprowadziły wszystkich w radosną atmosferę Dnia Dziecka. To była doskonała zabawa

30 maja dzieci z klasy 2h i 2d uczestniczyły w zajęciach „Rysowany Dzień Dziecka” zorganizowanych na Politechnice Lubelskiej. Uczniowie poznali sposoby kreślenia postaci zwierząt z liter i cyfr. W pracy poza tradycyjnymi narzędziami mogli posługiwać się urządzeniem multimedialnym. Zajęcia wprowadziły wszystkich w radosną atmosferę Dnia Dziecka.

To była doskonała zabawa.