Akcja charytatywna „Szlachetna Paczka” zakończona!

Społeczność naszej szkoły już 3 raz wzięła udział w przygotowaniu paczki.

W tym roku zbieraliśmy trwałą żywność, środki czystości, pościel, ubrania i obuwie oraz datki na zmywarkę dla pewnej rodziny z Lublina – taty i 3 dzieci. Hojność naszych uczniów i zaangażowanie rodziców oraz nauczycieli i pracowników szkoły przerosła oczekiwania organizatorów. Z darów przygotowaliśmy 41 paczek. Zawierały one także bony w wysokości 600 złotych i skromne prezenty osobiste, o które poprosiła rodzina. Nową zmywarkę zasponsorował szczodry darczyńca. Prezenty z listem i świątecznymi życzeniami dla „naszej” rodziny odwieźliśmy do Centrum Szlachetnej Paczki już w sobotę 8.12.2018r.

Sklep ze sprzętem ADG dostarczy zmywarkę pod wskazany adres.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i okazaną dobroć.
Uczniowie- wolontariusze oraz p. Dorota Skowronke-Matuszkiewicz, p. Katarzyna Łogożna-Wypych, p. Blanka Wrótna, p. Katarzyna Sudewicz.

Patrycja Wysocka