2018-2019K 18-19Ogólnopolski

Pielgrzymi szlak Jana Pawła II

XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ojcu Świętym “Pielgrzymi Szlak Jana Pawła II” z zakresu III pielgrzymki do Ojczyzny odbędzie się 2 kwietnia 2019 r. o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II, ul. Bursztynowa 22

Rejestracja uczestników od godziny 9.00.
Organizatorem konkursu jest Wojewódzki Ośrodek Kultury,
Katolickie Stowarzyszenie “Civitas Christiana”,
Szkoła Podstawowa nr51 im. Jana Pawła II

Zachęcamy do udziału w XII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O OJCU ŚWIĘTYM
PIELGRZYMI SZLAK JANA PAWŁA II, III PIELGRZYMKA OJCA ŚWIĘTEGO DO OJCZYZNY

POD HONOROWYM PATRONATEM
Ks. Arcybiskupa Stanisława Budzika, Marszałka Województwa,
Wojewody Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk

Konkurs adresowany jest do uczniów kl. I-III , kl. IV – VIII szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
Termin konkursu – 02.04.2019r. w siedzibie naszej szkoły o godz. 10.00.

Zasady uczestnictwa w konkursie
* Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych:
– klasy I-III szkoły podstawowej,
– klasy IV-VIII szkoły podstawowej,
– klasy III gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalne.
* Do udziału w konkursie wiedzy każda szkoła może zgłosić do 3 uczestników
w każdej kategorii wiekowej.
– Konkurs będzie miał formę indywidualnego testu pisemnego.
– Pytania związane będą z III pielgrzymką Jana Pawła II do Polski w dniach 09.06.1987 – 14.06.1987r.
– Udział w konkursie należy zadeklarować w terminie do 19 marca 2019r. na karcie zgłoszenia dołączonej do regulaminu /zał.1/.
– W konkursie mogą wziąć udział uczniowie, których opiekunowie prawni wyrazili zgodę na uczestnictwo dziecka w konkursie oraz na przetwarzanie i publikację danych osobowych /zał.2/.
– Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika przez organizatora dla celów organizacyjnych i promocyjnych konkursu.
– Jury konkursowe wyłoni zwycięzców w dwóch grupach wiekowych- uczniowie szkół podstawowych oraz uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
– Nazwiska zwycięzców zostaną umieszczone na stronie internetowej organizatora.
– Nagrodzeni zostaną również powiadomieni telefonicznie/drogą e-mailową.
– Uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród zwycięzcom konkursu nastąpi podczas Święta Szkoły.

Patrycja Wysocka