2018-2019Rada Rodziców

Akcja 20% zwrotu – wyniki

Przedstawiamy zestawienie wpłat na Radę Rodziców na zakończenie I semestru (vide załącznik).

Zestawienie jest równocześnie podsumowaniem naszej akcji 20% zwrotu.

100% wpłat na RR uzyskały następujące klasy:
1H
2F
3A
4A
4E
4H
Nasze gratulacje!

Na szczególne wyróżnienie zasługują klasy: 4A, która jako pierwsza uzyskała 100% oraz klasa 4E, która już czwarty raz z rzędu zebrała 100% wpłat.

Odbiór pieniędzy przez Przewodniczących trójki klasowej lub Wychowawców klas będzie możliwy od poniedziałku 04.03.2019 r. w pokoju 7D.
Dziękujemy wszystkim Przedstawicielom RR w klasach oraz Wychowawcom, którzy zaangażowali się w naszą akcję.

Dziękujemy za wszystkie wpłaty. Zebrane pieniądze przeznaczone zostały m.in. na realizację zajęć w ferie dla dzieci z klas I-IV oraz na startujący lada moment projekt Budżet uczniowski dla uczniów z klas IV-VIII.

Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Rada Rodziców