2018-2019Ogólnopolski

Ogólnopolska konferencja Digital Youth Forum

Dnia 23 maja 2019 roku grupa 38 uczniów naszej szkoły wzięła udział w corocznej ogólnopolskiej konferencji Digital Youth Forum,

odbywającej się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. DYF to konferencja i warsztaty dla młodzieży poświęcone kreatywnemu i bezpiecznemu wykorzystywaniu nowych technologii.

Uczniowie poznali osobiście przedstawicieli firm Google, Facebook, a także mieli szansę spotkania z popularnymi YouTuberami, influencerami, twórcami i aktywistami takimi jak: Daniel Rusin „Reżyser Życia”, DJ Krzaku, Igor Spolski, Alain ‘Fusion’ Clapham oraz Lula.xyz.

Nasi uczniowie godnie reprezentowali swoją szkołę, uczyli się, testowali nowe technologie i wygrywali nagrody w różnych konkursach.

Opracowanie: p. M. Stec

Patrycja Wysocka