Kocyk dla każdego psiaka i kociaka

Zapraszamy do udziału w akcji wspierającej szkolną zbiórkę na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Datki zebrane podczas akcji przeznaczone zostaną na zakup kocyków, karmy i innych niezbędnych do przetrwania zimy w schronisku akcesoriów dla zwierząt. Przekażemy je koordynatorowi akcji szkolnej, p. Marcie Maśkiewicz – Popiołek.

Zachęcamy by wspomóc Nadię i podarować na cele kiermaszu książeczki, zabawki, gry i temu podobne rzeczy, które są w dobrym stanie, a już niepotrzebne. Można przekazywać je do p. Małgorzaty Fatygi lub pozostawić w sali 01C. Fanty zbieramy do końca października. Chcemy nadać im drugie życie, przy okazji pomagając zwierzętom.

Jednocześnie zapraszamy na kiermasz!
Opracowanie:
p. M. Fatyga