2019-2020kl. 1-2-3

Noworoczne przedstawienie

7 i 8 stycznia uczniowie klasy I E przeżywali swoje pierwsze wystąpienia teatralne.

Przygotowali jasełka w odsłonie 3 scen. Każda scena poświęcona była innej tematyce. Widzowie mogli zobaczyć scenę z pastuszkami, zamkiem Heroda i stajenką betlejemską.
7 stycznia w obecności dyrektora pana Marka Krukowskiego, wicedyrektor pani Elżbiety Myśliwieckiej jasełka przedstawiane były dla przybyłych gości z Przedszkola „Ziarenko” i klas I – III naszej szkoły. Po jasełkach odbyło się krótkie spotkanie zerówki z pierwszakami, gdzie uczniowie I E odpowiadali na pytania młodszych kolegów. Dla przedszkolaków był to czas na poznanie, jak wygląda życie w szkole, przełamanie strachu przed tym, co dla nich nowe i nieznane. Pierwszoklasiści, jako starsi koledzy wykazali się opiekuńczością żegnając i przygotowując zerówkę do wyjścia.
8 stycznia mali artyści prezentowali swoje talenty rodzicom i dziadkom. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem i wspólnie spędzonym czasem.
Wszystkim gościom dziękujemy za przebycie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Agnieszka Dębiak