2019-2020K 19-20

Festiwal Piosenki Europejskiej – przesłuchania

Przypominamy, że do 15 maja na adres festiwaleuropejski@sp51.lublin.eu można przesyłać nagrania video utworu wykonanego przez uczestnika/ów zgłoszonych  do udziału w XVII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Europejskiej.

Nagrania zostaną udostępnione członkom jury. Mając na uwadze niecodzienną sytuację z jaką muszą się Państwo mierzyć, dokonujemy drobnej korekty regulaminu Festiwalu. Jeśli z jakiś powodów nie wszyscy zgłoszeni przez Szkołę uczestnicy dostarczyli nagranie video swojego występu, dopuszczamy przyjęcie nawet jednego nagrania, pomijając spełnienie warunku zgłoszenia trzech utworów w różnych językach. Zależy nam, aby każdy uczestnik, który włożył wysiłek w przygotowanie się do Festiwalu miał możliwość udziału w nim.
Zapewniamy, że jakość nagrania nie będzie miała wpływu na ocenę.

Decyzja jury będzie ogłoszona na stronie internetowej Szkoły do 25 maja br. oraz przesłana mailem do szkół, które zgłosiły udział w Festiwalu.

Anna Wójcik