2019-2020K 19-20

Konkurs na znaczek

Konkurs na znaczek Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę

Zapraszamy chętnych uczniów do udziału w konkursie plastycznym na znaczek XX Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę.
Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce, a patronat honorowy objął m.in. Minister Edukacji Narodowej i Podkarpacki Kurator Oświaty .
Konkurs przebiegać będzie pod hasłem tegorocznego Dnia Papieskiego: „TOTUS TUUS”.
Zdjęcie wykonanej pracy oraz zdjęcie wypełnionej dokumentacji (linki poniżej) należy wysłać na adres: a.twardzik@sp51.lublin.eu do 20 maja 2020 roku.
Na etap ogólnopolski zostanie wysłana najlepsza praca wyłoniona przez szkolne jury.
W czerwcu nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na poziomie ogólnopolskim.

Zasady konkursu:

• Projekt znaczka powinien być wykonany na kartce formatu A4 i mieć kształt koła o maksymalnej średnicy 18 cm (docelowo 56 mm).
  • Na znaczku należy umieścić tekst: „Totus Tuus” oraz XX Pielgrzymka Rodziny Szkół Jana Pawła II.
  • Całość można dopełnić informacją: Jasna Góra, 7-8.10.2020r.
  • Liczba kolorów dowolna.
  • Technika: rysunek, malarstwo, grafika komputerowa, collage.
  • Dla prac wykonanych na komputerze wymagane jest przesłanie wydruku kolorowego wraz z zapisem na płycie w jednym z formatów cdr, ai, pdf, jpg, png.
  • Znaczek powinien zawierać połączenie elementów: graficznego i literniczego.

Praca powinna być czytelna i łatwa do zapamiętania oraz identyfikowania z ideą
Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Powinna również wzbudzać pozytywne emocje.

Pozostałe szczegóły dotyczące konkursu zamieszczamy w załącznikach.
Prosimy o zapoznanie się.

Oświadczenia

opracowanie p. Anna Twardzik