Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Godzina 9.00-11.00
Uczniowie klas pierwszej A, B, D wchodzą wejściem od strony boiska z jednym rodzicem/opiekunem i udają się do sali gimnastycznej. Jeśli warunki atmosferyczne będą sprzyjające uroczystość odbędzie się na boisku szkolnym. Rozpoczęcie roku dla klas pierwszych połączone będzie z pasowaniem na ucznia. Przed wejściem do szkoły opiekun zakłada maseczkę i dezynfekuje dłonie. Prosimy rodziców o zachowanie dystansu przed wejściem do sali gimnastycznej. Po uroczystości odbędzie się spotkanie z wychowawcami w salach wg harmonogramu. W tym dniu uczniowie klas pierwszych odbierają od wychowawcy podręczniki. 1 września świetlica szkolna jest nieczynna.

Uczniowie klas drugich spotykają się z wychowawcami przed wejściem głównym szkoły od strony kościoła i wraz z nauczycielem udają się do sal lekcyjnych. W tym dniu uczniowie klas drugich odbierają od wychowawcy świadectwa szkolne oraz podręczniki. Do szkoły nie wchodzą rodzice/opiekunowie. Po zakończeniu spotkań z uczniami wychowawcy odprowadzą uczniów i przekażą rodzicom/opiekunom w miejsce, w którym zostały odebrane.
Uczniowie klas trzecich spotykają się z wychowawcami przed wejściem głównym szkoły od strony parkingu i wraz z nauczycielem udają się do sal lekcyjnych. W tym dniu uczniowie klas trzecich odbierają od wychowawcy świadectwa oraz podręczniki. Do szkoły nie wchodzą rodzice/opiekunowie. Po zakończeniu spotkań z uczniami wychowawcy odprowadzą uczniów i przekażą rodzicom/opiekunom w miejsce, w którym zostały odebrane.
Uczniowie klas piątych wchodzą do szkoły i udają się na spotkanie z wychowawcą do wyznaczonej sali. W tym dniu uczniowie otrzymają świadectwa oraz podręczniki. Wychowawcy przeprowadzą godziny wychowawcze.

Harmonogram przydziału sal na spotkanie 1 września o godz. 9.00 – 11.00

Godzina 11.00 – 13.00

Uczniowie klas pierwszej C, E, F wchodzą wejściem od strony boiska z jednym rodzicem/opiekunem i udają się do sali gimnastycznej. Jeśli warunki atmosferyczne będą sprzyjające uroczystość odbędzie się na boisku szkolnym. Rozpoczęcie roku dla klas pierwszych połączone będzie z pasowaniem na ucznia. Przed wejściem do szkoły opiekun zakłada maseczkę i dezynfekuje dłonie. Prosimy rodziców o zachowanie dystansu przed wejściem do sali gimnastycznej. Po uroczystości odbędzie się spotkanie z wychowawcami w salach wg harmonogramu. W tym dniu uczniowie klas pierwszych odbierają od wychowawcy podręczniki. 1 września świetlica szkolna jest nieczynna.

Uczniowie klas czwartych i szóstych wchodzą do szkoły i udają się na spotkanie z wychowawcą do wyznaczonej sali. W tym dniu uczniowie otrzymają świadectwo oraz podręczniki. Wychowawcy przeprowadzą godziny wychowawcze.

Harmonogram przydziału sal na spotkanie 1 września o godz. 11.00 – 13.00

Godzina 13.00 – 15.00

Uczniowie klas siódmych i ósmych wchodzą do szkoły i udają się na spotkanie z wychowawcą do wyznaczonej sali. W tym dniu uczniowie otrzymają świadectwo oraz podręczniki. Wychowawcy przeprowadzą godziny wychowawcze.

Harmonogram przydziału sal na spotkanie 1 września o godz. 13.00 – 15.00

Godzina 16.30

Katechetyczne rozpoczęcie roku szkolnego w Parafii pw. Matki Bożej Różańcowej.
Msza Święta będzie transmitowana on – line.

opracowanie p. Anna Iskra

Patrycja Wysocka